Tel. 771 169 555   

Adresa Hostivická 7/14,

Praha 5 - Sobín, 155 21

Služby

Autoservis

Od výměny žárovky až po kompletní rozebrání náprav. Více informací co vše za služby Náš servis nabízí naleznete po kliknutí na níže uvedený text.

Ukázat všechny služby

Pneuservis

Jednotná cena přezutí pneumatik bez dalších příplatků za závaží. Ano i v dnešní době toto je možné a právě u Nás neděláme rozdíly mezi 15" a 18" ráfky.

Přehození kompletů - 399,- Kč

(včetně vyvážení a nafoukání)

4x Přezutí pneumatik - 499,- Kč

(kompletní servis)

Ceny uvedené včetně DPH

Klima servis

Minimálně jednou za rok je potřeba dopřát trošku péče i klimatizaci ve Vašem voze. Pro více informací klikněte na Další informace

Další informace

Servis převodovek

Tak jako se staráte o svůj motor tak i převodovka potřebuje péči.

Další informace

Odtah vozidel

Určitě se Vám někdy stalo že Vám auto řeklo STOP. Co dělat v takových situacích se dozvíte zde.

Další informace

Detailing ( Mytí vozů )

Zatímco v průběhu klasického mytí uživatelé vůz pouze čistí, přičemž nepoužívají sofistikované přípravky a vůz prokazatelně vizuálně stárne, v průběhu detailingu udržují vůz stále jako nový! Cílem detailingu je dosáhnout vzhledu nového auta (jak v exteriéru, tak v interiéru) pomocí šetrných a účinných prostředků.

Další informace

Zajištění STK + Emisí

Váš vůz kompletně zkontrolujeme a připravíme na technickou kontrolu.

Zajistíme emisní kontrolu včetně technické kontroly.

Benzínové vozidlo - 3 200 ,- Kč
Naftové vozidlo - 3 700 ,- Kč

Krapa servis

Otevřeli jsme servis, který bude poskytovat naším zákazníkům nadstandardní péči. Auto u nás nezůstane déle, než bude nutné. Všechny práce jsou naceněny individuálně dle typu vozu a náročnosti úkonu. Nejprve zákazník odsouhlasí cenovou nabídku opravy, bez odsouhlasení ceny, auto neopravíme. Budete vědět, vždy dopředu, s jakou částkou máte počítat. Naše ceny se oproti konkurenci snažíme držet co nejníže, zakládáme si na rychlé, poctivé a spolehlivé práci. Každá diagnostika je individuální, pokud bude odhalena porucha jiná, než máme v hlavní nabídce služeb, vůz opravíme podle potřeby. Zakládáme si na spokojenosti každého zákazníka. Opravujeme vozy všech značek a roku výroby.